Szukaj
  • Randka z Córką

Wzmocnienie więzi z córką- sprawdź nasze sposoby

Filarem prawdziwej więzi powinna być bezwarunkowa miłość, wzajemny szacunek i wsparcie. Połączenie tych elementów z odpowiednim spędzeniem ze sobą czasu gwarantuje świetne relacje. Ważne jest, aby tworzyć wspólne rytuały, dobre nawyki, wspierać się i być otwartym na drugiego człowieka. Kluczowym elementem jest nasze zachowanie. Pamiętajmy, by dawać dobry przykład dzieciom, ponieważ one uczą się głównie poprzez naśladowanie.


Podczas warsztatów, proponujemy Wam kilka prostych czynności, które pomagają budować nić porozumienia i wzmacniać więzi:


  • Czas poświęcony w 100% dziecku - bez rozpraszaczy tj. tv, telefon czy komputer. Jesteśmy TU I TERAZ. Są to chwile, które córka z pewnością zapamięta na dłużej.


  • Stworzenie własnego unikatowego znaku, który towarzyszy Wam nie tylko podczas warsztatów, ale zostaje z Wami już na zawsze, staje się symbolem wspólnie spędzonego czasu.


  • Wspólny taniec – poprzez naturalną potrzebę ruchu świetnie się bawicie. Taniec w parze świetnie buduje zaufanie oraz dobre relacje.


  • Rozmowa w cztery oczy, czyli dialog Taty z Córką. Znajdujecie sobie ustronne miejsce, siadacie wygodnie i poświęcacie kilka minut, aby podziękować sobie, za co tylko chcecie. Innym razem rozmawiacie o tym, co w sobie uwielbiacie, a jeszcze innym co chcielibyście zmienić w waszej relacji. Są to chwile pełne pozytywnych emocji, jak i wzruszeń.


  • Wspólne pozowanie do zdjęć oraz ich oglądanie po warsztatach. Warto wywołać kilka pamiątkowych zdjęć, które przywołają Wasz uśmiech za każdym razem, kiedy zerkniecie do albumu.


  • Wspólna zabawa i zainteresowania -

z naszego wachlarza atrakcji, na pewno znajdziecie coś, co zainteresuje zarówno Ciebie, jak i twoją córkę.


  • QUIZY- zobacz, jak znacie siebie nawzajem. Kilka pytań zweryfikuje tę wiedzę ;)


Te czynności pomagają budować stabilny fundament Waszej więzi. Wspólne zabawy, działania, zaangażowanie oraz rozmowy łączą w fantastyczny sposób i dają piękne wspomnienia. Dajcie szansę na stworzenie swoich małych tradycji. Kluczowym elementem jest poświęcony sobie CZAS.

44 wyświetlenia0 komentarz

ŚLEDŹ NAS!

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now